אודות האתר

האתר הוקם במקור בשנת 2003 ופעל במשך כ-5 שנים בתיעוד יומני הפקה של הצגות חדשות (הבימה, החאן) ובפרסום ראיונות עם יוצרים.

האתר הושק מחדש ב-14.1.19, 16 שנים לאחר מכן,  במתכונת חדשה ובחזרה לייעודו המקורי – פרסום תכנן המלא של תכניות תיאטרון מכל השנים, בהתבסס על האוסף הפרטי שלי המכיל למעלה מ-500 תכניות, החל משנות ה-20 של המאה הקודמת. זה מתאפשר כעת בשל התקדמויות טכנולוגיות משמעותיות המאפשרות את פרסומן של תכניות דיגיטליות, ובהישען על מודל שיתופי של "מימון המונים", לפיו הציבור מוזמן להשתתף בנטיעת 'זרעים של תרבות' על ידי מתן חסות לתכניה, שתיסרק, תועלה לאתר, בעוד שהתכניה המקורית תישלח במתנה הביתה אל נותן החסות.

האתר פועל במחזורי 'נטיעה', במסגרתם מועלות לאתר תכניות סגורות חדשות מהאוסף (תכניות הממתינות לחסות), ובתקופה זו ניתן לרכוש אותן ולתת חסות להפקת התכניה הדיגטלית מהן. לאחר מחזור נטיעות, תהיה תקופה של עיבוד, התחדשות והתרעננות של הגן. אתם מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה של האתר כדי לקבל מידע על מחזורי הנטיעות החדשים.

האתר מוקדש באהבה לכל החולמים.

אודות בועז טרינקר, יוצר האתר

עבד בהנהלה האמנותית של תיאטרון החאן (2005-2016) ושל תיאטרון הבימה (2003-2006). בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב (ת"א). למד בימוי והוראת תיאטרון בונציה, איטליה. למד ועבד במשך 6 שנים עם הבמאי הרוסי אנטולי וסילייב באיטליה, פולין וצרפת. בונה אתרים.